Kontakt

Neváhajte nás kontaktovať

Ak máte záujem o vystúpenie Mira Jaroša, uprednostňujeme komunikáciu mailom. V krátkom čase naň budeme reagovať. Predtým, než nás kontaktujete, pozrite si, prosím, odpovede na najčastejšie kladené otázky. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Katarína Krajčírová

BOOKING MANAŽER

katka@galganmusic.sk
+421 905 463 312

Prosíme záujemcov o vystúpenia volať do 18.00 a počas pracovných dní. Po tomto čase nás, prosím, kontaktujte mailom.

Marián Šoky

OBCHODNÉ A MARKETINGOVÉ SPOLUPRÁCE

marian@soky.sk
+421 905 949 610

Často kladené otázky

Nie, toto nateraz nemáme v ponuke. Z časového, ani technického hľadiska to nie je možné. Robíme „veľké“ koncerty na ktorých našich fanúšikov radi uvidíme.

Momentálne takéto pozvania odmietame. Svoju energiu mimo koncertov Miro venuje tvorbe nových pesničiek, nakrúcaniu klipov a hlavne svojim blízkym. „Je pre mňa dôležité mať balans medzi prácou a súkromnými aktivitami“ Ak má Miro čas, rád vám nahrá narodeninové prianie na video. Robí to z vlastnej vôle a zadarmo.

Nie, Miro hráva s kapelou a na jeho vystúpenie je potrebné zabezpečiť poriadnu aparatúru podľa technických požiadaviek. „Veď to je pre deti!“ Toto spojenie nemáme radi. Sme profesionáli a detského fanúšika nepodceňujeme.

Radi spolupracujeme s talentovanými deťmi, aj dospelákmi. Hľadáme ich cez konkurz, ktorý vyhlásime na mojej oficiálnej Facebookovej stránke. Takže ju stačí sledovať a potom sa prihlásiť:)

Autogramiáda nie je samozrejmosťou každého koncertu. Ak je v pláne, je ohlásená dopredu a je bezpečnostne pripravená. Po zlých skúsenostiach spontánne autogramiády nerobíme. Na otázku „Veď len jednu fotku!“ po koncerte občas dostanete zamietavú odpoveď. Snažíme sa o rovnosť medzi všetkými deťmi. Ak dáme jednu fotku vám, nemôžeme sklamať ani ostatných záujemcov. Navyše sa po koncerte presúvame na iné miesto. Neberte preto, prosím, odmietnutie osobne. Radi vás uvidíme na autogramiáde, ktorá je plánovaná a dá priestor odfotiť sa s každým fanúšikom, ktorý ma o to záujem.

Občasne áno. Ak sa Mirovi produkt alebo projekt páči, nemá problém k nemu vytvoriť promo pesničku, prípadne natočiť videoklip. Záleží aj od plánov, ktoré na daný rok máme. Väčšinou takéto spolupráce plánujeme dlho dopredu. Pre viac informácii kontaktujte Mariána Šokyho.

Dá. Je viacero spôsobov. Môžete sa stať napríklad partnerom na našom koncertnom turné, spolupracovať na videoklipe a podobne. Pre viac informácii kontaktujte Mariána Šokyho.

Jednoducho. Kontaktujete telefonicky alebo mailom Katku a dohodnete sa na podmienkach. Tešíme sa na všetkých!